Herm’s Bridal

Opis wkrótce.

 
Zobacz suknie
 
 

Afrodyta

…z Francji i Włoch koronki, organza oraz tiul, liczne zdobienia m.in.kryształków Swarowskiego… tak można opisać suknie marki Afrodyta.
Suknie tej marki zostały zainspirowane marzeniem, myślą o tym jednym, jedynym dniu – o jego wyjątkowości i niepowtarzalności.
O chwili, którą chce się zatrzymać na zawsze.

 
Zobacz suknie
 

Agora


„Wraz z naszymi artystami tworzymy suknie, które mają oddać cudowną atmosferę najważniejszego dnia w życiu każdej panny młodej. W naszych kolekcjach znajdują się również suknie wieczorowe, a ich różnorodność pozwala wybrać kreację na każdą okazję.”

 
Zobacz suknie
 
 

Monica Loretti

W trosce o naszych klientów staramy się wzbogacać naszą ofertę o nowe marki sukien.
Z przyjemnością więc przedstawiamy nową firmę na naszym rynku – Monika Loretti, firma ta zdobyła zaufanie i rozpoznawalność na całym świecie.

Zobacz suknie
 

Lorange


Kolekcja Lorange została stworzona dla kobiet, które chcą podkreślić swoją indywidualność. Ekstrawagancki wizerunek dla odważnych, miękkie linie dla delikatnych oraz zawsze dziewczęce modele – marka Lorange jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające przedstawicielki płci pięknej.

Najwyższa jakość tkanin z najlepszych włoskich fabryk, wyjątkowa jakoś krawiecka w połączeniu z przystępnymi cenami zawsze potrafi mile zaskoczyć.

 
Zobacz suknie
 

Bolero

Przedstawiając ogromną propozycję sukien ślubnych Bolero staramy się,
aby każda dziewczyna znalazła u nas tę jedyną
– spełniając swe marzenie niezależnie od tego,
czy chciałaby by mieniącą się niczym drogocenny brylant księżniczkę,
czy też ceniącą subtelny urok elegantkę.
 
 
Zobacz suknie
 
 

Revelance Bridal

Opis wkrótce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz suknie